המירוץ למיליון פעילות גיבוש לקבוצות שיוצאת מהמסך אל רחבי העיר

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

אם אתם מחפשים פעילות תוכן חווייתית ומאתגרת לעובדים שלכם, כזו שתתרום להוואי של הקבוצה ותעשה להם good time אמתי, יש לנו בשבילכם את המירוץ למיליון פעילות גיבוש שלא מצריכה אודישנים וחשיפה מול מצלמות, כדי ליהנות מחוויה סוחפת ומלאה בטירוף ואקשן.

המירוץ למיליון פעילות גיבוש- חוויה של פעם בחיים

ממש כמו בתכנית הטלוויזיה המצליחה והאהובה, גם כאן המשתתפים במשחק מתחלקים לצוותים, ונדרשים לבצע משימות תוך כדי עמידה באתגרים ופתרון חידות, שלוקחים אותם אל מקומות חדשים, נועזים ויצירתיים במיוחד. כשהם מתניידים ברכבי וואן ברחבי העיר, ממתינות להם משימות במקומות שונים, אליהם הם צריכים לנווט את דרכם. בכל תחנה ממתינה לצוותים משימה מאתגרת מלאה באדרנלין או שמצריכה יכולות חשיבה מחוץ לקופסה.

על מנת להצליח בביצוע המשימה חייבים הצוותים להפגין רוח ספורטיבית, יצירתיות, גמישות מחשבתית, עמידה בלחץ, שיתוף פעולה, רמת תקשורת גבוהה ומיומנויות שונות, כולל הנעה לפעולה, חלוקת תפקידים, יכולת מנהיגות, תעוזה ועוד.

בדומה לתחרות על המסך, גם כאן הן עשויים למצוא את עצמם מדרבנים את העוברים והשבים לסייע להם על מנת לצלוח אתגרים ומשימות, ומי שלא יעשה זאת מהר מספיק ימצא את עצמו מודח. רק שאצלנו אין מפסידים, כולם יוצאים נשכרים מהפעילות המהנה והמטורפת הזו, כי זו ממש חוויה של פעם בחיים.

 

חברת CHALLENGE- תוכן חווייתי לארגונים וחברות

חברתנו מתמחה בהפקת אירועים לא שגרתיים בארץ ובעולם ובהנחיית משחקי גיבוש לעובדים ולקבוצות. הפעילויות החדשניות והמקוריות שלנו סוחפות אלפי משתתפים אל עולם שלם של כיף והנאה יחד עם רכישת מיומנויות, שחברות רבות מבקשות לפתח בקרב העובדים שלהן.

למי מתאימות הפעילויות שלנו?

 • חברות וארגונים שמחפשים פעילות מעניינת במסגרת יום גיבוש לעובדים במרכז או ברחבי הארץ.
 • מנהלים ומעסיקים שרוצים להכשיר צוותים ולפתח בקרב חברי הקבוצה מיומנויות שיתוף פעולה ותקשורת בין אישית טובה יותר.
 • קבוצות שרוצות ליהנות מחוויה סוחפת ויוצאת דופן, מלאת אתגר ואדרנלין.
 • קבוצות שמחפשות פיתוח וצמיחה על ידי למידה חווייתית.
 • קבוצות שמעוניינות להעמיק את הקשרים בין חברי הקבוצה
 • הפעילויות מתאימות לכל גיל, לקבוצות גדולות וקטנות, לקבוצות מעורבות, למשפחות, לחגיגות ימי הולדת ולימי כיף לעובדים או לקבוצות חברים שרוצים לבלות יחד בדרך לא שגרתית.

למה אנחנו ממליצים על פעילות ODT משחקי גיבוש לעובדים

מבחר הפעילויות שלנו לעובדים הן בעלות ערך מוסף, שגם משאירות את כל המשתתפים עם מצב רוח מרומם ובאווירה כיפית והומוריסטית, וגם מאפשרות להם לפתח מיומנויות תקשורת ושיתוף פעולה, שכן במסגרת הפעילויות הם נדרשים לתקשר זה עם זה, לעבוד יחד כצוות ולפתח את כושר המנהיגות שלהם.

המירוץ למיליון פעילות גיבוש מועדפת בקרב העובדים בישראל

אין ספק שאחת הפעילויות המבוקשות ביותר בקרב הלקוחות שלנו היא המירוץ למיליון פעילות גיבוש, שמציבה רף גבוה של מיומנויות חשיבה ותחרותיות שאין שנייה לה. כן, המירוץ שלנו דומה מאוד למירוץ שעל גבי המרקע, רק עם הבדל אחד קטן- אצלנו לא תחתימו את הדרכון.

יום גיבוש לעובדים במרכז הארץ- פעילויות שטח נוספות

לא רק המירוץ למיליון לוקח את המשתתפים לטיולים מרתקים ברחבי העיר. הנה כמה פעילויות גיבוש נוספות שייקחו אתכם אל מסע אורבני במרכז הארץ:

 • Urban challenge- המשחק מתאים לכל אזור, שמתאפיין ברקע היסטורי ובמבנים עתיקים. הוא נבנה במיוחד לקבוצות רבות משתתפים, ובמסגרתו המשתתפים מתחלקים לצוותים ויוצאים למסלול, שלאורכו הם נתקלים ב- 12 רמזים. כל רמז מוביל אותם אל נקודה נוספת במסלול, כשהמטרה הסופית היא לבנות את המסלול הנכון מבחינה אסטרטגית, כך שיצליחו להגיע אל כל אתרי המשימות הפזורים באתר.
 • Urban madness- פעילות מטורפת, מלאת אדרנלין, שהופכת את העיר למגרש משחקים ענק. במסגרת הפעילות המשתתפים בוחרים קונספט, שעל פיו הם מכינים תחפושת קבוצתית ויוצאים לשחק ברחבי העיר, תוך כדי ביצוע משימות ואתגרים, שדורשים מהם פיתוח אסטרטגיה והמון תעוזה. בדומה למירוץ למיליון, גם כאן נדרשים המשתתפים לשתף פעולה ולהפגין תעוזה ואומץ תוך כדי גיוס עזרה וסיוע מהעוברים והשבים על מנת לצלוח את האתגרים.
 • Escape plan- משחק שמוציא את חדרי הבריחה אל רחבי העיר, וסוחף את המשתתפים להרפתקה מרתקת ומתעתעת, שמשלבת רמזים, חידות ודמויות מסתוריות. כשלרשותם עומדים 150 דקות, עליהם לפתור את אחת התעלומות הגדולות ביותר שידעה משטרת ישראל. על מנת להצליח בפתרון התעלומה הם ייאלצו לשתף פעולה וייעזרו במזוודה, שנושאת את כל האמצעים הדרושים להם כדי לערוך תחקירים, לפתור רמזים ולפענח מקרים.

טיפים נוספים רגע לפני שמטילים על הצוות משימה…

 • על מנת שהקבוצה תצליח לבצע את המוטל עליו ותעמוד במשימה, יש כמה עקרונות שחשוב ליישם, במיוחד כשמדובר בקבוצת אנשים, שנוצרה במטרה לעבוד יחד.
 • קבוצה הטרוגנית של אנשים, שמגיעים מרקעים וסביבות שונות, זקוקה לסביבה שיתופית ופרודוקטיבית, שתסייע להם להשתלב ולהפוך ליחידה ארגונית.
 • על מנת שהקבוצה תצליח לשגשג חשוב לוודא שכולם ממוקדים וחדורי מוטיבציה ויודעים מה מצופה מהם. כמו כן, יש להם תעסוקה בכל עת.
 • טווח הגילאים של העובדים במשק התרחב מאוד בשנים האחרונות, ואם בעבר מנהלים ניהלו דור אחד או שניים, כיום הם נדרשים לנהל עד 4 דורות של עובדים בטווחי גילאים שנעים בין 20 ל- 70 שנה. יש לוודא שיש להם את הכישורים המתאימים לצורך ניהול תקשורת נכון ומתאים עם כל שכבות הגילאים שתחת ניהולם. כמו כן, יש לנצל בחכמה את יתרונות כל שכבות הגילאים ולרתום את חזקות הדורות השונים להצלחתו של הצוות.
 • חשוב לגייס אנשים, שמוכשרים דיים לביצוע המשימות שיידרשו מהם, וכך לחסוך זמן ומשאבים בהכשרה ולהימנע מגיוס עובדים לא מתאים, שעלול לפגוע בביצוע המשימות ובדינמיקה של הצוות כולו כתוצאה מתסכול עקב אי עמידה ביעדים וכישלון בביצוע המשימה.
 • חשוב לספק לעובדים את הכלים המתאימים ואת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לביצוע המשימה.
 • צוות טוב מיישר קו בכל עת עם ערכי הארגון, החזון שלו והמטרות שעומדות לפניו. כשכל חבר צוות מחויב לארגון ולמטרותיו, ולא לאינטרסים האישיים, הצלחת הצוות מובטחת. מומלץ להעלות על הכתב את החזון, היעדים והמטרות של הארגון ולהפיצם בין חברי הצוות.
 • חשוב לשאוף לערוצי תקשורת פתוחים בכל עת בין חברי הצוות וביניהם לבין מנהל הצוות או מנהל הפרויקט. חסימות בתקשורת או תחושה של חוסר הקשבה והכלה עלולים להיות לרועץ ולפגוע בביצוע המשימה ועמידה ביעדים או לביצוע פחות מוצלח.
 • זכרו שפעילות גיבוש לצוות תמיד מסייעת לחיזוק הקשרים הבין אישיים, לשחרור מתחים ולחידוש מצבורי האנרגיה. מומלץ לצ'פר את העובדים עם כל סיום פרויקט או בכל תקופה מסוימת, כך שיוכלו להשתחרר, להתפרק, וגם לחוש מוערכים. זו דרך נהדרת לצ'פר את הקבוצה על הצלחה ועמידה ביעדים.

מחפשים רעיונות לימי גיבוש לעובדים ולקבוצות? צוות challenge ישמח לתת לכם מגוון רעיונות ליום כיף לעובדים, למשפחות, למסיבות ועוד ולהתאים לכם את הפעילות הכי אטרקטיבית ונכונה עבורכם.

בין אם תבחרו את המירוץ למיליון פעילות גיבוש או כל פעילות אחרת, אנו מתחייבים למקצועיות ולחוויה לא שגרתית, שתשאיר לכולם טעם של עוד.

עד ליום הגיבוש הבא…

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"