שעשועון אינטראקטיבי חוצה פלטפורמות המועבר בשידור וירטואלי חי לעובדי החברה!

פלטפורמה חדשנית וממותגת, בשילוב מנחה חזק וקהל משולהב זה כל מה שצריך בשביל להעביר שעשועון מלהיב לחוויה ווירטואלית מדהימה!
המשתתפים ייכנסו יחד לזירת המשחק בניידים שלהם, במקביל יצפו בפלטפורמת השידור הווירטואלית שמשודרת מאולפן  GREEN SCRREN מקצועי בה ימתין להם מנחה השעשועון ומתחילים…

בתחילת השעשועון, מנחה המשחק יציג את אופי וחוקי השעשועון מיד לאחר מכן, המערכת תבצע סריקת שמות ותעלה שם אחד שיתמודד מול המשחק, במקביל אליו יתמודדו שאר המשתתפים וישחקו נגד המערכת על ידי מענה תשובות בניידים שלהם.

למשחק כ- 30 שאלות שונות מנושאים שונים, בין שאלה ושאלה יציג המנחה את מסך "פילוג התשובות", כך יוכלו לראות המשתתפים את בחירתם של חבריהם וכמובן גם את התשובה הנכונה. לקראת סוף המשחק יתקיים סיבוב "המהיר ביותר" בו המשתתפים יתבקשו לענות על חמש שאלות בזמן הקצר ביותר, המנחה יציג בתום הסיבוב את תוצאות המערכת ויכריז על המנצח הגדול וכמובן על הפרס

פעילויות לצוותים מרוחקים

אם הצוות שלכם לא יכול להיות באותה עיר או באותו מרחב פיזי, נסו את הגרסה המקוונת של פעילות זו המיועדת במיוחד לצוותים מרוחקים. זו דרך נהדרת לערב, להעלות מוטיבציה ולחבר צוות של אנשים העובדים מרחוק. באמצעות שיחת ועידה מקוונת המנחים המיומנים שלנו יהיו שם כדי להדריך את המשתתפים שלכם לאורך כל החוויה. צרו קשר בכדי לגלות כיצד אנו יכולים להתאים את החוויה הזו לצוות המרוחק שלכם.

 

לפרטים נוספים והצעת מחיר:

טל כץ

משרד