פיתוח צוותים ביום שאחרי COVID 19

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

במקום לצפות מחיי המשרד "לחזור לשגרה" לאחר הקורונה, על מנהלי הצוותים לתכנן את מה שרבים מכנים "השגרה החדשה".
בתור התחלה סביבות העבודה יהיו בטוחות ותברואתיות ותימשך מדיניות עבודה מהבית.

איך ייראה בניית צוות אחרי  COVID 19:

עבור אירועים במשרדים, חללים נקיים וסניטריים יהיו בעלי חשיבות עליונה. פריטים ואזורים בעלי מגע גבוה צריכים להיות מחוטאים באופן קבוע, וכלי הגנה מתאימים כמו כפפות ומסכות פנים צריכים להיות זמינים לכל עובד שרוצה להשתמש בו.

כמו תמיד, יש לעודד את כל חברי הצוות החשים במזג האוויר להישאר בבית אך צריכים להישאר מעורבים באמצעות אפשרויות מקוונות כאלו ואחרות.

מעורבות עובדים דיגיטלית

עבודה מהבית תהיה דבר שבשגרה יותר לאחר מגיפת COVID-19 עם סביבה מעורבת של עובדים מרוחקים ועובדים מהמשרד, העברת אירועי בניית הצוות שלכם לפורום מקוון תנגיש הזדמנויות חשובות לכולם, תגביר מעורבות ותחבר בין אלו שבבית לאלו שבמשרד.

למרבה המזל, עולם בניית הצוות הווירטואלי הולך ומתרחב ונעה בין אתגרי טריוויה כמו שעשועון ה Game Show, משחקי בריחה וירטואליים, שעות שמחות ואפילו טעימות שוקולד כפעילות וירטואלית.

 

התאמה למרחקים פיזיים במידת הצורך

עבור חברות שתפקידן לא מאפשר לצוותים לעבוד מהבית, בניית צוותים במשרד עשויה עדיין לדרוש אמצעי התרחקות פיזיים. פעילויות רבות המסורתיות של בניית צוותים, כמו משחקי חידונים, משחק הבריחה בקופסא שלנו ופעילויות מבוססות מוסיקה כמו האקה יכולים להפגיש צוות ביעילות תוך שמירה על מרחק פיזי בטוח זה מזה.

 

צרו נורמליזציה

כמובן, אף אחד לא יודע בדיוק איך יהיה העולם ברגע שתחלוף המגפה הנוכחית ואין שום פיתרון מתאים לכל החזרה לעבודה, ולכן חשוב להישאר פתוחים וגמישים לדרכי פעולה חדשות.
על ידי יצירת תחושת נורמליות באמצעות פעילויות צוות, אנו עשויים להיות מסוגלים ליצור צוותים חזקים יותר למרות המרחק הפיזי, צרו קשר עם איתנו לקבלת מידע נוסף.

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"