על ימי גיבוש לעובדים ומשחקים קבוצתיים במגרש של הילדים הגדולים

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

העולם הוא מגרש משחקים ענק. איך יתכן ששכחנו את זה?

האם העולם המערבי ואופן ההתנהלות שלנו בו גרמה לנו להתרחק מהצורך הבסיסי שלנו בחברות ובמשחקים? הרי בכל אחד מאתנו מסתתר ילד קטן שרוצה לצחוק ולהשתטות ופשוט להיות אהוב על הבריות, האם השגרה הקדחתנית של עולם המבוגרים מעיבה עד כדי כך על כל מה שהכרנו כילדים? על משחקים במקום העבודה, ימי גיבוש לעובדים ותחרויות שמוציאות מהעובדים הרבה יותר במאמר שלפניכם.

אין ספק שהחיים בעולם המודרני מאוד תובעניים, ומתוקף היותם כאלו הם גורמים לנו לזנוח אהבות, להקריב את הרצונות שלנו אך גרוע מכל, הם משתיקים בתוכנו את הצדדים הכי אותנטיים שבנו, ועבור קבוצת אנשים שעובדת יום יום תחת קורת גג אחת זה הופך את השגרה למשעממת, רדומה ורובוטית במידת מה.

אז איך הופכים את צוות העובדים בחברה מקבוצה של מבוגרים שבאים לעבוד ולהתפרנס לחבורה של אנשים רבגוניים שנהנים לפעול יחד למען מטרה משותפת?

התשובה היא אחת – תנו להם לשחק!

התרגלנו לראות מקומות עבודה רציניים עם אנשים רציניים שיושבים מול המחשב ומנהלים ישיבות ודיונים בדלתיים סגורות עם ארשת פנים רצינית ומכובדת. מישהו צריך לשבור את הקרח!

למה חשוב להכניס הומור וקלילות למקום העבודה?

אין ספק שחשוב מאוד לקחת כל עבודה ברצינות ולבצע מטלות ומשימות בכוונה מלאה כדי להצליח, לעמוד ביעדים ולהגיע למטרה שהוצבה בפני כל עובד בנפרט ובפני הצוות כולו יחד, אך יחד עם זאת, שילוב של הומור וקלילות על ידי משחקים תחרותיים, חידונים ומגוון פעילויות גיבוש לעובדים יכולים לתרום במגוון דרכים לעסק ולעובדים:

  1. משחקים והומור תורמים לאווירה במקום העבודה, והופכים אותו למקום שכיף להיות בו. הם משפרים את מערכות היחסים בין העובדים ופותחים ערוצי תקשורת נוספים ביניהם ואף מסייעים להם להתגבר על מחלוקות, אתגרים ועימותים שונים.
  2. אווירה חיובית ומהנה מובילה גם לתוצאות עבודה טובות יותר. על ידי הומור מתחזקות מערכות היחסים של העובדים, המוטיבציה שלהם גדלה, הם נכונים יותר לשתף פעולה, להירתם זה לעזרתו של זה והופכים להיות הרבה יותר פרודוקטיביים.
  3. אווירה קלילה ומלאת הומור מעוררת יצירתיות בקרב העובדים, מוסיפה התלהבות והופכת את העובדים למעורבים יותר.
  4. עובד שטוב לו במקום העבודה נוטה לחלות פחות ונעדר פחות, מה שעשוי לחסוך למעסיק הרבה כסף בטווח הרחוק, כשהוא לא נאלץ למצוא פתרונות חלופיים לעובד שנעדר ממקום עבודתו.
  5. עובד שנהנה במקום עבודתו לא ממהר לברוח ממנו לקראת סוף היום. הוא נצל את מלוא שעות העבודה שלו בצורה יעילה ואפקטיבית יותר ומיטיב עם העסק בו הוא עובד.
  6. לא ניתן לפספס עובד שנהנה במקום העבודה. העובדים סביבו נהנים לעבוד אתו, הספקים נהנים לעבוד מולו והלקוחות נהנים לקבל ממנו שירות. מכל אלו העסק יוצא נשכר.
  7. סביבה נוחה וקלילה מאפשרת לעובד להיות נינוח ורגוע, ובכך תורמת לאופי עבודתו וליצירתיות שלו, שכן בתנאי לחץ או באווירה כבדה וחדגונית עלולה להיחסם.

משנים את תפיסת העבודה המיושנת ויוצרים חוקים חדשים בסביבת העבודה

התפיסה שלנו באשר לאיך צריך להיראות ולהתנהל מקום עבודה חייבת להשתנות. יותר ויותר עובדים מחפשים היום מקום שכיף להיות בו, וכזה שמציע להם לעבוד באופן עצמאי ולהיות מי שהם בדרך שהכי נוחה להם.

על ידי בניית תרבות ארגונית, שמעודדת את העובדים ליהנות במקום העבודה המעסיק יכול גם לשמר עובדים ולחסוך משאבים רבים בגיוסי עובדים. העובדים שנהנים במקום העבודה רוצים לשמור על מקומם, יש נטישה מינימלית של עובדים, וגיוס של עובדים חדשים מתבצע בקלות רבה, כיוון שהעובדים ממליצים, והארגון בונה לו מוניטין מעולה לאורך השנים שמדבר בעדו ועושה עבורו את העבודה.

מסתבר שזו הדרך הקלה גם לבניית רשימת ממתינים לגיוס לעסק שלכם.

רבים כבר מיישמים את הרעיון ונהנים משפע היתרונות של סביבת עבודה מהנה ובריאה יותר

החברות הגדולות בארץ ובעולם כבר השכילו לעשות זאת, והפכו את סביבת העבודה למקום שכיף להיות ולעבוד בו. הנה כמה מן הרעיונות שיושמו במגוון חברות ומשרדים, שניתן ליישם בקלות:

– חדר מנוחה להפסקות קפה ושיחות חולין עם ספה נוחה, טלוויזיה שמקרינה מוזיקה בסגנונות שונים לאורך כל שעות היום, ושולחנות עליהם פרוסים מגזינים, עיתון יומי וחוברות בנושאים שונים מאדריכלות נוף, דרך בישול ועד לעיצוב אופנה לצד עלונים מקצועיים, מהם יכולים העובדים להעשיר את הידע המקצועי שלהם.

– שילוב של כדורגל שולחן או שולחן ביליארד בלב המתחם יכול להוות הספוט המרכזי של המשרד, שבו כולם עוברים ומנהלים הפסקה רגעית לשעשוע ותחרות בריאה.

– במקומות שמעסיקים אנשי קריאייטיב או שנדרשת יצירתיות רבה מומלץ לבנות חדר לסיעור מוחות או לקבלת השראה. שילוב של שולחנות עליהם פזורים מחברות וכלי כתיבה, פופים, גיטרה, משפטים מעוררי השראה ועיצוב מיוחד לקירות יציפו רעיונות חדשים ויכניסו רוח חדשה בכל פרויקט או יצירה.

ומה באשר לגיבוש העובדים?

אל מקומות העבודה מתנקזים אנשים שונים, שמגיעים מרקע, תרבות ומנטליות שונה, לעתים שיטות העבודה שלהם שונות, ואין ספק שהם שונים זה מזה באופיים, באופי ההתנהלות שלהם ובעוד אינספור פרמטרים, שעשויים להשפיע על טיב היחסים שלהם.

יחד עם זאת, אין זה אומר שהם לא יכולים לעבוד יחד ולשתף פעולה תחת כפיפה אחת.

לפעמים צריך פשוט לתת להם בוסט קטן.

על ידי יצירת תחרויות קבוצתיות, פעילויות גיבוש לקבוצות והפסקות רבעוניות לצורך ימי גיבוש לעובדים כל עסק יכול להבטיח לעצמו שהצוותים שלו יהיו הרבה יותר מגובשים, ושהאווירה במקום העבודה תהיה הרבה יותר מהנה ונעימה.

החכמה היא לבחור בפעילויות שיפיקו עבורכם את המרב ויוציאו את המיטב מהעובדים. על ידי משחקי גיבוש odt לדוגמה, תצליחו הן לחזק את הקשרים הבין אישיים שבין העובדים אך גם לפתח מיומנויות חיוניות הן לחיזוק יכולת שיתוף הפעולה ועבודת צוות טובה יותר והן לחיזוק מיומנויות מקצועיות שלהם.

אתם קולטים שזה הולך לשנות את כל מה שהכרתם עד עכשיו?

חברת challenge מתמחה בהנחיית פעילויות תוכן לקבוצות במסגרת ימי גיבוש לעובדים, ימי כיף לקבוצות וכדו'. בפעילויות השונות שאנו מנחים אנו מצליחים להמחיש את האווירה החיובית לצריכה להיות במקום העבודה בזמן שהעובדים פועלים יחד לטובת מטרה משותפת.

הקונספט הזה מצליח ברחבי העולם כולו, ומסייע לחברות רבות בגיבוש צוותים וותיקים או צוותים חדשים, שטרם התחילו לעבוד יחד באמצעות תחרויות, משחקים, אתגרים וחידות שדורשים מכולם לעבוד יחד ולהפגין יצירתיות, חדשנות, יכולות פיתוח אסטרטגיה וניהול זמן ועוד.

חברתנו מנחה פעילויות מגוונות לקבוצות גדולות וקטנות, שמותאמות לאופי וגיל המשתתפים ולצורכי העבודה שלהם, כך שכל חברה יכולה להתאים לעצמה פעילות ייחודית, שתתלבש עבור צרכיה כמו כפפה ליד.

אקורד סיום,

הגיע הזמן שנשאיר את העידן התעשייתי מאחור. שוק העבודה השתנה, ואתו גם אופי העבודה וסביבת העבודה. העובדים לא תופסים עצמם כפועלים, אלא כאנשים שיש להם מה לתרום, אבל הם רוצים שיהיה להם כיף לתת מעצמם למקום העבודה.

הגיע הזמן להחליף את המשרד האפור והמשעמם למתחם צבעוני ומעורר השראה ולהסתכל על העובדים כקבוצה של אנשים שבסך הכל רוצים להתפרנס בכבוד וליהנות מזה. מגיע להם ליהנות ממקום העבודה שבו הם מבלים 1/3 ממהלך יומם, ליהנות זה מחברתו של זה ולהיות טובים עוד יותר.

חוזרים לשחק במגרש המשחקים של הגדולים!

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"