במשרדי חברת היי טק מוכרת החליטו לחגוג את תחילת הקיץ בהרמת כוסית שתשלב תוכן יצירתי ומאתגר שיבוצע בתוך משרדי החברה. כבר בפרזנטציה המקדימה, בהשראת הקונספט, הגיע צוות Challenge עם דמות זומבי מפחידה ומאופרת הקשורה בשרשראות שדאגה "להפריע" לכל אורך הפגישה!

הבריף

"ראינו כבר הכל, נסענו, שיחקנו, טסנו איך אנחנו מצליחים לחדש, לרגש ובעיקר לאתגר?"

כך התחיל הבריף שמטרתו היתה לאתגר קבוצה של 300 איש, בתוך משרדי החברה הפרוסים על מספר קומות במגדל אלקטרה. עוד הוסיף הלקוח "חשוב שהפעילות תהיה מאתגרת אינטלקטואלית, כזו שתפעיל את כולם ומפתיעה"

הפיצוח

משחק בריחה מטורף בשם Infected Zone, חכם ומאתגר המשלב דמויות של זומבים, רובי NERF ומזוודות משחק מושקעות! המשחק נתפר ונבנה במיוחד לצרכי החברה, לאופיה ולצורת מבנה המשרדים הפרוס על פני שלוש קומות.

משחק בריחה מטורף בשם Infected Zone

המשחק

סיפור המסגרת שלח את המשתתפים למשחק סוחף שמטרתו היא להיות הצוות הראשון שהשיג את הנסיוב לווירוס שהשתלט על המשרדים  וזאת רק לאחר פיצוח נכון של האתגרים שבדרך.

מאפרת מקצועית איפרה את אנשי הצוות בחדר נסתר, בידוריות הוסתרו מאחורי עציצים עם רעשי רקע של זומבים רעבים ומלחיצים, בין הקומות, המסדרונות והמשרדים שהפכו לזירת ווירוס נגועה ומושקעת המתינו משימות וחידות מאתגרות ששילבו בין היתר גם את יומן החברה הממוחשב, מיניסייט מיוחד שנבנה עבורם, כתובות מייל של עובדי החברה ועוד.

ארוע ההזנקה היה צבעוני במיוחד כאשר כל צוות צויד במזוודה נעולה מלאה בגאדג'טים ששירתו את המשתתפים לפיצוח הקודים והמשימות, ובנוסף רובי NERF עם חצים כדי להרדים את הזומבים במקרה של תקיפה.

משחק בריחה מטורף בשם Infected Zone

התוצאה

במשך שעתיים מלאות עבדו הצוותים בשיתוף פעולה מדהים ובאדרנלין גבוה לקראת כל פיצוח אל מול זומבים מפחידים שרק העצימו את החוויה והפכו אותה לבלתי נשכחת!

בטקס סיום מפואר בשיתוף המנכ"ל הוכרזו המנצחים הגדולים, חולקו פרסים ובעיקר הוחלפו חוויות מהאירוע, עתה ניתן היה להרים כוסית לתחילת הקיץ העסוק שמגיע.

ציטוט לקוח – "הצלחתם להפתיע אותנו עם משחק מושקע שלא ציפו לו ממש כאן אצלנו בבית"