כיצד יום כיף לעובדים בדרום יסייע לכם לגייס עובדים לארגון

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

יום כיף לעובדים בדרום, כי ככה מגייסים עובדים חדשים היום

ימי כיף לעובדים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהווייתו של הארגון, ומנהלי משאבי אנוש והדואגים לרווחת העובד כבר יודעים היטב מהי חשיבותה של פעילות מחוץ לסביבת העבודה, הן לארגון והן לצוות העובדים.

על הגדלת התפוקה, שיפור מיומנויות העובדים, הגדלת הפרודוקטיביות, פתיחת ערוצי התקשורת ושיפור מערכות היחסים הן בפן האישי והן בפן המקצועי כבר דובר רבות, אך איך זה מתחבר למערך הגיוס של הארגון? האם ימי כיף לעובדים בדרום הארץ או בעיר הבירה משפיעים על היכולת של הארגון למשוך אליו עובדים חדשים, שרק מחכים להזדמנות להתקבל לעבודה? האם כנס בצפון הארץ על רקע נופיו הקסומים של הגליל באמת יכול לפתות עובדים לרצות לעבוד דווקא אתכם?

לא נגזים אם נאמר, שארגונים רבים משתמשים בימי הכיף שהם מארגנים לעובדים שלהם כחלק ממערך הגיוס שלהם. לאור העובדה שעובדי החברה ממהרים לפרסם כל אטרקציה או פעילות שהחברה מארגנת עבורם ברשתות החברתיות, מי שלא מנצל את כוחן מפספס, ובענק!

במסגרת הפרסומים ברשתות החברתיות העובדים שלכם מצליחים לבנות קהילה וירטואלית, הם יוצרים אווירה ומשדרים לעולם שפה עושים כיף חיים, אה, וגם שמעריכים כאן את העובדים, שכן מי ירצה לשלוח את צוות המנהלים שלו לטיול סקי בשווייץ אם לא המעסיק המושלם?

פרסום ימי גיבוש לעובדים על ידי הצוות שלכם מוכיח, שבעסק שלכם יודעים גם ליהנות, ובינינו, ככל שתשקיעו בזה יותר, כך העובדים שלכם ירצו לשתף את החוויות שלהם יותר, כי ככה זה ברשת החברתית, כולם רוצים להציג את האושר שלהם ולחלוק אותו עם העולם (וגם להראות לכולם למי יש את הדשא הכי ירוק בשכונה).

מרוויחים מזה הרבה יותר!!!!

זה למעשה חוסך לכם את התקציבים שאתם משקיעים בגיוס עובדים, ויוצר מצב שבו ניצבים בפניכם שורה של עובדים סופר להוטים, שמביניהם אתם יכולים לבחור את הטובים מכולם! ואתם מרוויחים מזה כל כך הרבה:

 • אתם נותנים לעובדים שלכם פעילויות שוברות שיגרה ומאפשרים להם להשתחרר, ליהנות, להתגבש ולחדש כוחות.
 • אתם מחזקים את מערכת היחסים עם העובדים הקיימים ומגדילים את החיבור שלהם לחברה, את האמון שלהם ואת המעורבות שלהם.
 • אתם בונים באופן עקיף, סופר אותנטי ואמין תדמית של עסק שמעריך את העובדים שלו, ושכיף להיות חלק ממנו.
 • אתם יוצרים לעסק שלכם תדמית יוקרתית ונחשקת, שכן אם אתם יכולים להשקיע בימי גיבוש לעובדים שלכם, כנראה שיש לכם את היציבות הכלכלית שנדרשת לשם כך.

מתי זה הזמן הנכון ובאיזו תדירות עליכם לארגן ימי כיף לעובדים?

התשובה לשאלות הללו אינה חד – משמעית, כיוון שיש פרמטרים שונים שחשוב לקחת בחשבון כמו מספר העובדים בארגון, כמות המחלקות, הפעילות העסקית של העסק לאורך השנה ועוד. הנה כמה מומנטים שתוכלו לנצל כדי להראות לעובדים שלכם כמה הם חשובים לכם:

 • תמיד אפשר לנצל את תקופות החגים. בעסקים וחברות שונות נוהגים לעשות הרמת כוסית, וזו הזדמנות נהדרת לעשות קצת מעבר עבור העובדים שלכם. תקופות החגים בישראל (חגי תשרי או פסח) חלים בעונות המעבר ולכן זו הזדמנות נפלאה לצאת החוצה, להתאוורר ולנצל את מזג האוויר המושלם עם ימי כיף לעובדים בדרום, בצפון או בכל שטחי הארץ.
 • סיום פרויקט או עמידה ביעדים היא סיבה מצוינת לצאת ולחגוג את ההצלחה של הצוות.
 • לאחר תקופה ממושכת של שיגרה וניהול משימות יומיומיות או רגע לפני שנכנסים לתקופת עבודה אינטנסיבית ותובענית יותר, יציאה ליום כיף תהיה מרעננת ותחדש את מלאי האנרגיות של כל צוות העובדים.

מתי לא מומלץ לקבוע יום גיבוש לעובדים?

כפי שיש ימים אידאליים לימי גיבוש לעובדים, כך גם יש ימים ותקופות שלא מומלץ כלל לבנות עליהם:

 • חודשים יולי – אוגוסט – אלו החודשים החמים ביותר בשנה, ובקיץ הישראלי סביר להניח שלא תצליחו ליהנות מיום כיף מחוץ לסביבת העבודה. בנוסף, בחודשים אלו הילדים של העובדים שלכם יוצאים לחופשת הקיץ, וסביר שמרבית העובדים ינצלו אותם לחופשות משפחתיות וינצלו את ימי החופש שלהם לטובת בילוי עם אהוביהם.
 • לאחר חופשה ממושכת כמו חופשת פסח או סוכות מומלץ פחות לארגן יום גיבוש לקבוצות עובדים. פרט לכך, מאחר והעובדים הטעינו את המצברים במסגרת החופשה מהעבודה, אין טעם לתת להם יום נוסף לנפוש, ועדיף לנצל את ההזדמנות כשהעובדים זקוקים לכך יותר.

אילו פעילויות מתאימות עבור יום כיף לקבוצות?

יש כל כך הרבה אפשרויות עבור ימי כיף לעובדים בדרום, בצפון ובמרכז הארץ. הנה כמה דוגמאות:

 • משחקים תחרותיים, פעילויות ספורט ואתגרים לקבוצות
 • פעילות תוכן odt
 • טיול או סיור באתר מיוחד, בשמורת טבע, במוזיאון וכדו'
 • חוויית אקסטרים או תרומה משותפת לקהילה
 • מופע בידור, סטנד – אפ, אומנות או מוזיקה
 • סדנה, הרצאה או פעילות העשרה

חברת challenge מתמחה בהנחיית פעילויות תכן עשירות, מקוריות וממש מהנות עבור קבוצות קטנות וגדולות. בין הפעילויות השונות שאנו מציעים לקהל הלקוחות שלנו שילוב של אתגרים, חידות, תחרויות, פעילות גופנית, תרומה לקהילה, הומור והרבה מאוד צחוק והנאה.

אנו מציעים לכם לבחון את פעילויות ה – odt שלנו עבור צוות העובדים שלכם, באמצעותם תספקו להם הנאה אדירה, אך גם תשפרו את המיומנויות והיכולות שלהם בפן המקצועי

אל תלכו לאיבוד, זכרו, אלה הדברים החשובים באמת!

בתכנון של יום כיף לעובדים את עלולים למצוא את עצמכם עם שפע של רעיונות אבל גם עם הרבה בלבול. על מנת לארגן את היום הזה בצורה מוצלחת וקלה חשוב לשים לב בעיקר לדברים הפשוטים, השאר זה בונוס:

 • דאגו להסעות העובדים, רווחו את זמני הנסיעה והקציבו זמן נוסף לכל פעילות מעבר למה שמתבקש. זכרו, שהעובדים שלכם בסך הכל רוצים לשבור שיגרה, להשתחרר וליהנות זה עם זה. אפשרו להם לזרום עם הפעילות ללא לחץ ועמידה נוקשה בזמנים , שיספיקו לחבור, לשוחח ולנוח.
 • דאגו לארוחה מסודרת ואיכותית, כזו שמתאימה לכלל המשתתפים, ומתחשבת בצורכיהם השונים, למשל – אוכל כשר, מנות צמחוניות או טבעוניות וכדו'. כמו כן, וודאו שיש לכם חדר פרטי או אזור שמוקצה לכם במסעדה, כך תוכלו גם להקרין מצגות, לשאת דברים ועוד.
 • התאימו את הפעילות לגילם של המשתתפים, למצבם הגופני וליכולתם. התחשבו במי שזקוק להנגשה או התאמה ללקויות וודאו שכל אחד מהמשתתפים יוכל ליהנות מכל פעילות או אתר שתגיעו אליו.
 • נסו לשלב יותר מאטרקציה אחת בביום הכיף שלכם, כך תמלאו את היום בחוויות משותפות ותנצלו את יום הגיבוש בצורה מיטבית.

לסיכום,

ימי כיף לעובדים הם חלק בלתי נפרד מהעסק שלך. בעידן שבו עובדים מחפשים הטבות ותנאים ומסוגלים להחליף עבודות באותה התדירות שהם מחליפים את הגרביים, זה עשוי למשוך אליך את הטובים בתחומם ולגרום לכל מי שעובד אתך לרצות להישאר אתך לעוד הרבה מאוד זמן.

פרט לכך שאתה בוחר להעריך ולהעצים את העובדים שלך, אתה בוחר לשווק את העסק שלך כמקום שכיף לעבוד ולהיות בו, והיום זה אולי הפרמטר המכריע עבור עובד שמחפש חברה חדשה להשתלב בה בשוק העבודה.

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"