יתרונותיה של קבוצה חזקה ורעיונות שיובילו את הקבוצה שלכם להצלחה

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

כשאנו שומעים את המושג "עבודה קבוצתית" מיד עולים בנו מחשבות על עבודת צוות, שיתוף פעולה וגיבוש קבוצתי. אין ספק שעל מנת לבצע יחד עבודה בקבוצה כל אחד מחברי הקבוצה צריך לתרום מהידע שלו, להפגין את כישוריו ולבטא את היצירתיות שבו, אך יחד עם זאת, חשוב שקולו של כל חבר לקבוצה יישמע ושכל אחד יקבל את המקום להביע דעתו בכל נושא שקשור למשימה שעומדת בפני הקבוצה.

מה קורה כשמאמצי הקבוצה כושלים? האם ניתן להפוך קבוצה שמצליחה בקושי לצוות חזק ובלתי מנוצח? רגע לפני שאתם מוותרים על הצוות הקיים, הגיע הזמן לצאת ולהתאוורר. על יום כיף לקבוצות כבר חשבתם? על כל היתרונות של קבוצה חזקה וכמה רעיונות ממש טובים שיעזרו לכם להוביל את הקבוצה שלכם להצלחה בשורות הבאות.

רגע לפני שיוצאים ונהנים…

בניית צוות חייבת להתבסס על הערכה, הבנה, פיתוח יכולות ומיצוי מקסימלי של כל חברי הצוות. כדי שקבוצה תצליח לעמוד במשימות ולחתור אל עבר מטרה משותפת, היא חייבת לפעול כיחידה אחת, שהופכת אותה ליצרנית יותר ומועילה יותר וממלאת את כל חברי הקבוצה במוטיבציה ושמחה.

12 היתרונות של צוות חזק ומנצח

בין אם מדובר במועדוני ספורט או עסקים, בניית קבוצות חיונית ותורמת לביצועים הגבוהים הכלליים של הקבוצה.

הנה 12 יתרונות עיקריים שכל עסק, ארגון או מועדון ישיגו על ידי ביצוע תכנית לבניית צוות:

  1. עבודת צוות – יום כיף לקבוצות או משחקי תחרויות בין קבוצות מפנים זמן להתמקד בחשיבותה של עבודת הצוות ובמה שצריך לעשות על מנת להפוך את הצוות ליעיל וטוב יותר. על ידי משחקי גיבוש לקבוצות ניתן לבחון את הקשיים שאתם מתמודדים חברי הקבוצה, לאבחן יכולות אישיות של כל אחד מהם ולהסיק מסקנות לצורך ייעול עבודתם באופן אישי וכקבוצה. על ידי משחקי odt למבוגרים בהנחיית חברת challenge תוכלו להעניק לצוות שלכם יום שכולו כיף והנאה ולבחון מנקודת מבט אובייקטיבית כיצד עליכם להנחות את הצוות להשתפר ולהתייעל. צוות המנחים המקצועי שלנו כאן כדי לסייע לכם ולהוציא מהצוות שלכם את המיטב.
  2. תקשורת – תקשורת טובה חיונית להצלחת הקבוצה ולביצועים גבוהים. על ידי פעילויות גיבוש לקבוצות ניתן לפרק חסמים בתקשורת ולבנות ערוצי תקשורת חדשים באמצעים מילוליים ושאינם מילוליים. את הפעילויות שלנו קל לשלב במסגרת יום כיף לקבוצות, ומרביתן נועדו בדיוק לשם כך. על ידי ביצוע משימות קבוצתיות, אתגרים וחידות שונות חברי הקבוצה לומדים לתקשר טוב יותר, להקשיב זה לזה ולהבין האחד את השני.
  3. מנהיגות – כל קבוצה זקוקה למנהיגות לפחות מאחד חברי הצוות. פעילויות בנויות צוות מובנות מאפשרות לזהות תכונות מנהיגות אצל אנשים ויאירו אזורים בהם כל הצוות יכול לתרום בהנהגה. שאלו אותנו על פעילויות מיוחדות לפיתוח מנהיגות, חדשנות ויצירתיות, יש לנו כמה הצעות ממש מעולות בשבילכם.
  4. כיף – זה יתרון שרבים נוהגים להתעלם ממנו, כשבפועל הוא אחד החשובים עבור כל קבוצה בכל מקום או ארגון שקיים, ובמיוחד במקומות עבודה. אירועי חברה או פעילויות לגיבוש צוותים מחזקים את הערך של כיף והנאה במקום העבודה או בפעילות קבוצתית לצורך ביצוע משימות, והם בונים תרבות ארגונית וקבוצתית שכיף לקחת בה חלק.
  5. אמפתיה – אמפתיה היא מרכיב חשוב בקבוצה, כיוון שהיא יוצרת תחושה של אכפתיות, קירבה ואמון בין חברי הקבוצה. על ידי הבעת אמפתיה גדל הכבוד ההדדי שבין חברי הקבוצה וסביבת הפעילות הופכת להיות הרבה יותר נעימה, מכובדת ולא מאיימת.
  6. אמון – על מנת להצליח לעבוד יחד כקבוצה נדרש אמון בין חברי הקבוצה השונים. כשכל אחד סומך על זולתו שיעשה את המוטל עליו ובצורה מקצועית נמנעים ממשחקי כוחות ושליטה ולא נוצרת אווירה מאיימת או לא נעימה. על ידי מגוון פעילויות לגיבוש קבוצות קטנות וגדולות ניתן ליצור אמון בין חברי הקבוצה ולהוכיח שכל אדם מסוגל וראוי לתת ולקבל אמון מלא מחבריו לקבוצה.
  7. אחריות – כשלכל אחד מחברי הקבוצה יש מטלה ברורה שעליו לבצע, והוא מתחייב לקחת עליה אחריות, הצוות מסוגל לפעול כיחידה אחת, שפעילות חבריה יחד יוצרים סינרגיה מושלמת ומביאה אותם ישירות אל המטרה שהם רוצים להגיע. לקיחת אחריות ומתן אחריות חיוניים באותה מידה לטובת הביצועים של הקבוצה והצלחתה.
  8. חיזוק מערכות היחסים בין חברי הקבוצה – באמצעות משימות קבוצתיות ותרגילים בבניית צוות, חברי הקבוצה לומדים זה את זה, מכירים בחזקות ובחולשות של עצמם ושל חבריהם לקבוצה, היכולות שלהם, הפחדים והמחסומים שאתם הם מתמודדים. שילוב של משימות מיוחדות במסגרת יום כיף לקבוצות יבטיח גם יצירת זיכרונות וחוויות משותפים ויתרום לחיזוק מערכות היחסים בין חברי הקבוצה, מה שיתרום לעבודת צוות טובה יותר.
  9. מורל – קבוצת אנשים עם גישה חיובית ונלהבת ייצרו מורל טוב בסביבת הפעילות שלהם. תכניות לבניית צוות יכולות לעתים קרובות לזהות חסמים למורל חיובי ולהדגיש אסטרטגיות ליצירת הנאה וגישה חיובית יותר במסגרת העבודה בקבוצות.
  10. תוצאות – השורה התחתונה היא, שקבוצה שעובדת יחד צריכה לייצר תוצאות טובות ולהשתפר כל הזמן. כל היתרונות שציינו יסייעו לקבוצה להתגבש, להיות חזקה וטובה יותר ולייצר תוצאות טובות יותר.

מחפשים רעיונות? הנה כמה הצעות כיצד לנצל יום כיף לקבוצות

– אוכל – הישראלי הממוצע מגדיר את מידת ההנאה שלו לפי הארוחה שהכינו לו. כל אירוע חברה או אירוע משפחתי מתחיל ונגמר באוכל, ולכן גם בימי כיף כדאי לשלב ארוחה טובה. ומה בנוגע לפעילות תחרותית שמשלבת אוכל? מדובר במשימה הרבה יותר מורכבת מאכילת קרמבו ללא ידיים. זוהי משימת ה – TOP CHEF שלנו, שבמסגרתה מתחלקים לצוותים ומתחרים במגוון משימות על תקציב לצורך רכישת מוצרים, מהם כל קבוצה מכינה מנה. המטרה היא כמובן להרוויח כמה שיותר כסף ולהביא את הניצחון עם מנה יצירתית, מושקעת וטעימה.

– תרומה לקהילה – אין ערך מוסף טוב יותר מתרומה לקהילה, ולכן אנו מציעים גם את אתגר ה – BICYCLE שלנו, שמצריך מהמשתתפים עבודת צוות ורוח נתינה, אבל מחזיר להם סיפוק אדיר. הפעילות משלבת כמובן משימות קבוצתיות מאתגרות.

– תחרויות ומירוצים בשטח – אין כיף גדול יותר ממשחקים שמשלבים אתגרים מלאי אדרנלין ותחרות בין קבוצות. במסגרת המירוץ למיליון AMAZING RACE או האתגר האורבני URBAN CHALLENGE כל המשתתפים יוצאים מגדרם כדי להספיק כמה שיותר מהר לפתור חידות, לעמוד באתגרים שונים ולבצע משימות קבוצתיות שמוציאות מהם את כל הצדדים הכי כיפיים ומצחיקים, ממש כמו ילדים במגרש משחקים ענק.

יש לכם קבוצה לגבש? יום כיף לקבוצות עם פעילות תוכן חווייתית זה בדיוק מה שאתם צריכים. בואו להתאים את הפעילות המתאימה לקבוצה שלכם, כדי שיכלו להיות יחד חזקים יותר!

צוות המנחים שלנו בעל ניסיון ארוך שנים בהנחיית קבוצות, ועם כל כך הרבה אדרנלין וכיף, אנחנו הכי שמחים לתת לכם שירות מקצועי, שיעזור לקבוצה שלכם להיות טובה, יעילה, איכותית, חזקה יותר ובעיקר בלתי מנוצחת.

האם אתם מוכנים לעמוד באתגרים שנציב בפניכם?

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"