ימי כיף לחברות ואוסף שיטות שיהפכו את העובדים ליעילים ומרוצים

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

מחקרים מצאו, שארבעת הפרמטרים החשובים ביותר לעובדים הם הערכה, עניין, משמעות ואתגר, ושאם המעסיקים ימצאו דרך לתת לעובדים שלהם את המאפיינים הללו, התפוקה שלהם תעלה, הם יעבדו ביעילות רבה יותר ואפילו יחוו הנאה רבה יותר ממקום העבודה. כתוצאה מכך, הם יתרמו מעצמם יותר באופן טבעי, מה שיהפוך אותם מעובדים טובים לעובדים מעולים, מלאי מוטיבציה, שרתומים להשגת מטרות החברה.

הצעד הראשון במקצה השיפורים של העובדים- הבעת הערכה באמצעות ימי כיף לחברות

ימי כיף לחברות הן דרך נפלאה להביע את הערכת המעסיק כלפי עובדי החברה. כשכולם עוצרים ליום אחד את הפעילות השוטפת ויוצאים יחד ליהנות, להתפרק ופשוט לנקות את הראש עם אטרקציה, ארוחה או הופעה, נוצרת באופן טבעי תחושת הערכה כלפי המעסיק, שכן הוא היה מוכן להפסיק את פעילות החברה לטובת הנאת העובדים, מה שמתפרש בעיניהם כהוקרת תודה מצידו, וכמו שכולנו כבר יודעים, אתה מקבל את מה שאתה נותן, והם מוקירים לו תודה ומביעים הערכה בחזרה.

כולם רוצים להרגיש מוערכים, וידוע, שבדומה לילד, כך גם העובד, זקוק למשובים חיוביים וחיזוקים, שמשפיעים בעצמה רבה יותר מנזיפות, וככל שהמעסיק ירבה להביע את הערכתו, כך העובד יפעל במרץ לקבל את הערכת המעסיק שוב ושוב.

הערכת העובד יכולה לבוא לידי ביטוי גם כמשוב חיובי על עבודה טובה, חריצות או עמידה בזמנים, היא יכולה להיות מילה טובה ופרגון על השקעה ועמידה ביעדים, ואפילו מילה קטנה עם השפעה גדולה, כמה פשוט לומר תודה.

הצעד השני- אתגר.

עובד שמתמודד עם אתגר חייב לצאת מאזור הנוחות שלו, מה שמאלץ אותו להיות יצירתי ובמקרים רבים, לחשוב מחוץ לקופסה. כמו כן האתגר משפר את יכולותיו של העובד, ולמעשה, הופך אותו לטוב יותר. על ידי שיפור מיומנויות ומציאת פתרונות יצירתיים עובד מאותגר הוא עובד שמשתפר כל הזמן.

חברת Challenge מציעה מגוון פעילויות מאתגרות לשיפור מיומנויות העובדים במגוון תחומים, החל שיפור יכולות מכירה, מסחר ומשא ומתן, דרך פיתוח מנהיגות, יזמות וחדשנות ועד לשיפור מיומנויות התקשורת, הניהול ועבודת הצוות. במסגרת ימי גיבוש לחברות ניתן לשלב פעילויות שונות, שיוציאו את עובדי החברה מאזור הנוחות, יאתגרו אותם ויוציאו מכולם את המיטב.

הצעד השלישי- עניין.

אין זה משנה מהו סוג העבודה שעל העובד לבצע. בין אם היא מונוטונית, חד- גונית או סיזיפית מאוד, אם הוא מבין את חשיבותה, הוא מייד מפתח כלפיה עניין רב יותר. חשוב שהעובד יפעל למען מטרה שהוא מאמין בה, כך שגם אם העשייה עצמה פחות אטרקטיבית בעיניו, יש לו עניין להשקיע בה, כיוון שהוא מאמין במה שהוא עושה.

ניתן ליצור עניין בכל תחום עיסוק ובכל עבודה רק כאשר העובד מבין מה הוא עושה, ולמה הוא נדרש לעשות זאת.

הפרמטר הזה חשוב מאוד, מכיוון שאם לעובד לא יהיה עניין בעשייתו, התוצרים שיפיק יהיו פחות איכותיים, והוא עלול אף לגרום לנזק בכוונה או שלא בכוונה או משאננות ומחוסר תשומת לב. לכן חשוב שלעובד תהיה הבנה באשר לעבודה שהוא נדרש לבצע ובעיקר להכיר בחשיבותה.

בין הפעילויות השונות בחברתנו תמצאו הפעלות מיוחדות עבור ימי כיף לחברות, שנועדו לחבר את העובדים אל ערכי המותג וערכי הליבה של החברה תוך פעילויות משעשעות, שתורמות רבות לגיבוש העובדים, ויכולות להשתלב נפלא במסגרת אירועים לחברות.

הצעד הרביעי- משמעות

עובד צריך לדעת, שדבריו נשמעים, ושיש לדעותיו ולעמדותיו מקום. אם העובד יחוש שדעתו מבוטלת ואינה מקבלת את ההקשבה לה הוא חש שהוא ראוי, הוא יאבד עניין, ויחוש שאין ערך לעשייתו.

אף אחד לא אוהב להרגיש שאין לו ערך או חשיבות בעיני הסובבים אותו. דומה הדבר לחוסר הערכה ואפילו לזלזול, מה שעלול לגרום לעובד לאבד את כל רצונו לתרום מעצמו.

איך לגרום לעובד להיות מרוצה במסגרת העבודה?

ערב גיבוש לחברות לא מתרחש בכל יום, וחבל לחכות עד לכשיתרחש על מנת לדרבן את העובדים להיות טובים יותר. הנה מספר דרכים, בהן ניתן להשתמש מידי יום במקום העבודה, על מנת לשפר ביצועיהם של העובדים:

  • הנהיגו מדיניות של דלת פתוחה, פיזית ומטפורית. שמרו על דלת המשרד פתוחה כשזה מתאפשר, וכך תעניקו לעובדים את התחושה שהם מוזמנים לפנות אליכם בכל עת. הזמינו אותם לפנות אליכם לעזרה, לייעוץ ואף להצעות ייעול, ואם יש בכך צורך, ואפילו קבעו יום ושעה קבועים במהלך השבוע, בהם ניתן לפנות אליכם לשיחה.
  • פרגנו לעובדים בכל עת על עבודה טובה, ביצוע מטלה, עמידה בזמנים, עמידה ביעדים וכו'. העניקו להם פידבק חיובי עם משוב, שיכול אפילו להכיל ביקורת בונה או הצעות לייעול, אך זכרו, שמשוב חיובי מתחיל באופן חיובי, וגם מסתיים כך, על מנת להשאיר טעם טוב.
  • צרו אווירה חיובית בסביבת העבודה. חייכו, ברכו את העובדים לשלום, לבוקר טוב ויום טוב, שאלו לשלומם וכו'. הביעו אכפתיות ואמפתיה, והשרו אווירה טובה וחיובית סביבכם. כשעובד חוגג יום הולדת אפשר לפנק את העובדים בעוגה לכבודו, ולקראת ימי חג אפשר להזמין את העובדים לשעה חופשית ולהרמת כוסית חגיגית.
  • שמשו לעובדים דוגמה אישית, והיו מצטיינים בתחומכם. עודדו אותם להיות הכי טובים שהם יכולים להיות וסייעו להם בכך. העניקו להם כלים, תנו להם את העזרה לה הם זקוקים, יעצו להם, הכשירו אותם ואפילו אתגרו אותם בקידום.
  • תגמלו את העובדים כשהם מצליחים לעמוד ביעדים, העניקו להם צ'ופרים ובחרו מידי חודש בעובד מצטיין, שיקבל הטבה או פינוק על חשבון החברה. תוכלו ליצור תחרויות ספורטיביות בין העובדים, שהמנצח בהן יתוגמל גם כן. השיטה מתאימה במיוחד לצוות מכירות.

לאבחן את העובדים כדי לייעל עבודתם במסגרת אירועים לחברות

חברת challenge מנחה משחקי odt במסגרת ימי כיף לחברות, שמעניקים לעובדים הנאה רבה על ידי תחרויות, אתגרים, פעילויות יצירה, ספורט ואדרנלין. רוצים לקבל יותר מהעובדים שלכם? לאורך הפעילות, המנחים המקצועיים שלנו מאבחנים את המשתתפים, מזהים בהם חזקות וחולשות, ומזהים בכל אחד מהם את הפוטנציאל הגלום בו.

על מנת להעניק לעובדים שלכם את ארבעת הפרמטרים שהזכרנו לעיל, בקשו לאבחן את יכולותיהם, וכך תוכלו להתאים להם את התפקיד הטוב ביותר עבורם. אם כל חבר צוות יצליח לממש את הפוטנציאל הגלום בו, השלם יהיה גדול בהרבה מסך חלקיו, וכולם יצאו מכך נשכרים.

האבחון נעשה ללא ידיעת המשתתפים, שבסך הכל מבלים בפעילות מהנה וסוחפת.

ימי גיבוש לחברות, איך תוקפים את זה?

לא כולם נולדו להפיק אירועים או ימי כיף לחברות. צריך לדאוג להסעות, לאוכל ולפעילויות שמתאימות לכלל המשתתפים. צריך לתאם את הזמנים ולוודא שכל הפעילויות יעמדו בתקציב. אם יש בחברתכם מנהל משאבי אנוש, מן הסתם, המשימה תוטל על כתפיו, ואם אין תפקיד מסוג זה בחברתכם, בחרו את אחד העובדים, שיבנה תכנית, והקצו לו זמן על חשבון שעות העבודה על מנת לתאם ולסגור את כל הפרטים. בחרו בעובד חרוץ וחברותי, שמכיר את מרבית העובדים, כך שידע איזו פעילות תתאים לכולם. זיהיתם בעובד פוטנציאל? העניקו לו קידום, ומנו אותו לשר התרבות של החברה. התואר כמובן לא מחייב משרה מלאה, אבל האם נראה לכם שצ'ופר, העלאה קטנה או הטבה יעשו את העבודה?

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"