חג פורים – ההזדמנות שלכם לסגור יום כיף לעובדים שכולו הנאה!

פעילויות לחג פורים, ההזדמנות הטובה ביותר עבור יום כיף לעובדים

יותר ויותר חברות הבינו בשנים האחרונות שחג הפורים הוא הזדמנות נפלאה להביע את הערכתן כלפי עובדיהן ומידי שנה עורכות להם ולבני ובנות הזוג שלהם מסיבות פורים, נשפים, אירועים חגיגיים ואפילו מפסיקות את פעילות החברה ליום אחד עבור יום כיף לעובדים באווירה ססגונית, צבעונית והיתולית במיוחד.

חברת challenge אמנם לא ייעדה את פעילותה עבור חג הפורים, אך מגוון הפעילויות שלנו משתלבות נפלא בימי גיבוש והוואי לעובדים, כיוון שהן משלבות משחקים תחרותיים לקבוצות ובחלקן המשתתפים נדרשים פשוטו כמשמעו לבחור בדמות שאותה הם רוצים לגלם ולהיכנס אל נעליה ובגדיה.

הרבה אדרנלין יש בפעילויות שאנו עורכים לקבוצות גדולות וקטנות, אך בעיקר הנאה וחוויה בלתי נשכחת, וכזו שלא נגמרת בתום הפעילות, שכן כיאה לפעילות שבוחרים עבור יום גיבוש לעובדים, השפעתה ניכרת ונשארת גם כשחוזרים אל סביבת העבודה.

לצאת מהתבנית, לחשוב מחוץ לקופסה ולחוות את פורים בצורה מקורית, חווייתית ובלתי נשכחת

אף על פי שחגיגות פורים זוכות להשקעה כספית מאוד גדולה בחברות רבות, הנשף הסטנדרטי כבר לא אטרקטיבי כבעבר, ועל מנת להפוך את חגיגת החג לאירוע מיוחד באמת, אתם חייבים להביא פעילות מקורית, שלא נראתה כמותה בשום מסיבת פורים אחרת!

יום כיף לעובדים בחג פורים – אילו פעילויות מטריפות ולא שגרתיות יש לנו עבור העובדים שלכם?

  • Urban Madness – חוויה מטורפת שלוקחת את המשתתפים אל רחבי העיר, שהופכת להיות מגרש משחקים ענק, לא לפני שכל קבוצה בוחרת קונספט קבוצתי, שעל בסיסו היא מכינה תחפושת. אם בפורים עסקינן, אין מושלמת מהפעילות המדהימה הזו, שמשלבת אתגרים, תכנון אסטרטגיות והרבה תעוזה. נסו לדמיין קבוצה של אנשים בוגרים ומחופשים מתרוצצים ברחבי העיר ומגייסים את העוברים והשבית לצורך השלמת משימות, אתגרים ופתרון חידות. עם פעילות הטירוף האורבני חג פורים הוא חג גדול לכל העובדים שלכם.
  • Infected Zone – בפורים משתלטים על מתחם המשרדים שלכם המתים המהלכים, וכל חלל העבודה, כולל המסדרונות, המעליות, חדרי הישיבות והלובי מתחפשים יחד אתם. במסגרת הפעילות המשתתפים נכנסים אל אור נגוע בווירוס לא מוכר, שהופך את בני האדם ברחבי העולם למתים מהלכים. האם הם יצליחו להציל את המין האנושי? התפאורה המושלמת יחד עם התלבושות הופכות את אתגר הבריחה הזה למשחק חווייתי מעולם אחר.
  • Trade Winds – במסגרת המשחק הדינמי מתחפשים המשתתפים לפירטים ונדרשים לאסוף אינפורמציה, לנהל משא ומתן, לסחור ולבנות אמון במטרה לנצח את הקבוצות המתחרות. המשחק מצריך תכנון אסטרטגי, מהירות תגובה, עבודת צוות, נטוורקינג, ניהול סיכונים וקשרי לקוחות ותורם גם לחגיגות החג וגם לפיתוח מיומנויות הצוות.
  • Trade Empire – אחת מהפעילויות הפורימיות ביותר שלנו היא אימפריית הסחר, שלוקחת את המשתתפים בה אחורה בזמן אל שנות ה – 30 של המאה ה – 20, כשהם מתכנסים במפגש השנתי של ראשי משפחות הפשע המאורגן של אותה עת. במסגרת המשחק עליהם לנהל משא ומתן, לסחור ולבנות קשרים עם הקבוצות היריבות במטרה להעלות את ערך הסחורות שלהם באמצעות שימוש במיומנויות מסחר ומכירה.
  • Gladiator Challenge – המשחק שלוקח את המשתתפים אל העבר ודורש מהם להפוך להיות גלדיאטורים, להרכיב מרכבה דו – גלגלית בגודל אמתי לקראת תערוכה ססגונית ומפוארת, שתסתיים בדו קרב בין הקבוצות היריבות.
  • Formula 1 – מירוץ המכוניות המפורסם בעולם יכול להיות החוויה הפורימית האדירה של העובדים שלכם, שיתחפשו כולם לצוותי מרוצים, יבנו מכונית מרוץ וינסו לנצח את הקבוצה היריבה במירוץ "גרנד פרי".

אילו פעילויות נוספות תוכלו לשלב במסגרת יום כיף לעובדים באווירת פורים?

יום כיף לקבוצות באווירת פורים אינו יכול להסתיים בפעילות תוכן חווייתית, כיוון שאווירת החג דורשת קצת יותר מזה. אם כך, איך תוכלו לשדרג את אירוע החברה שלכם ולהפוך אותו לשיחת היום ולאירוע שכולם יחכו לו בשקיקה עד השנה הבאה? הנה כמה רעיונות.

  • מצגת משעשעת – חג פורים הוא חג של צחוק והשתטות. בעזרת מצגת מצחיקה שמשלבת חידון משעשע נושא פרסים תצליחו לרתום את כל המשתתפים לאווירה חגיגית ושמחה ולגרום להם להנאה רבה. תוכלו לאסוף תמונות ילדות של העובדים או תמונות מחגי פורים מתקופת הנעורים ולנסות לנחש מי מופיע בתמונות.
  • אומן אורח – הזמנה של מופע בידור, מוזיקה, סטנד – אפ או הרצאה משעשעת וחווייתית יוסיפו תוכן ועניין ויהפכו את כל האירוע לקליל ומהנה. שילוב של קוסם, ליצן או פנטומימאי יכול להיות משעשע והוא מתאים במיוחד לחג הפורים.
  • דוכנים לחג – בין אם אתם מקדישים יום עבור גיבוש קבוצות עובדים או עבור יום כיף לעובדים ולמשפחותיהם, שילוב של דוכנים שונים יכול לשדרג את החגיגה. דוכני מזון ישמרו על כולם שבעים ומרוצים ודוכני פעילות ויצירה יתרמו למשפחות העובדים ובעיקר יספקו לילדים פעילות מהנה, דוכני איפור ידגישו את האווירה הפורימית והססגונית.
  • סדנה – סדנת אלכוהול או סדנת קוקטיילים צבעונית מתאימה במיוחד לאווירה פורימית ססגונית, שכן בחג שותים ונהנים עד לא ידע. אנו כמובן ממליצים על שתייה מתונה, ואם בחרתם לשלב אלכוהול באירוע החברה שלכם, דאגו להסעות שידאגו להחזיר את העובדים לביתם בבטחה.

החג ייגמר, אך השמחה בלב תישאר

בהחלטתכם לערוך יום כיף לעובדים שלכם אתם מרוויחים לא מעט. עובד מרוצה, שמרגיש מוערך הוא עובד נאמן, יעיל ופרודוקטיבי יותר. מעסיקים חוששים להשקיע באירועי חברה משאבים רבים, אך למעשה, העובדים של ימינו אוהבים שאוהבים אותם, וככל שתראו להם את הערכתכם הם יאמצו את החברה והמותג אל לבם ויישארו נאמנים לכם לאורך זמן.

חגיגת פורים שנעשית במסגרת יום גיבוש לעובדים מאפשרת לצוות העובדים להשתחרר מנטלית ורגשית מנטל היום יום ומהלחץ שמופעל עליהם במקום העבודה ובכלל, להטעין את האנרגיות ולחזור לשגרת העבודה חזקים ויעילים יותר, וכמובן שמחים יותר.

פרט לכך, פעילויות גיבוש לצוותים שנערכות במסגרת פעילות החברה מותירה בעובדים זיכרונות משותפים, היא מגבשת אותם ומחזקת את מערכות היחסים ביניהם, וכך תורמת לעבודת צוות ולהוואי טובים יותר בסביבת העבודה.

שילוב של משחקים תחרותיים מעודד אווירה ספורטיבית וקלילה, מאפשר לכל המשתתפים להשתחרר ולבנות תחרות בריאה גם בסביבת העבודה, וכך מעודד אותם להגיע להישגים טובים יותר עבור עצמם ועבור החברה.

בעוד אתם יכולים לבחור באירוע שגרתי נוסף עבור החג, הרמת כוסית או נשף פורים סטנדרטי, פעילות ייחודית שמשלבת אתגר, הנאה, אוכל והיתוליות יחד עם פעילות בנימה אישית כמו מצגת או חידון על צוות העובדים יכול להפוך את מסיבת הפורים לאירוע של המשפחה הנוספת שלכם. עבור מי שמבלים אתם כל כך הרבה שעות ביממה מידי יום לאורך כל השנה, מגיע את הטוב ביותר, וכשהטוב הזה חוזר אליכם גם ברמה האישית וגם בהצלחה העסקית, כולם נשכרים ממנו עוד יותר, מה שמוכיח שאתם קוצרים את מה שאתם זורעים.

חברת challenge מציעה לכם מגוון פעילויות מדהימות לחג הפורים הקרוב, שגם יגבשו את הצוות שלכם, וגם ישפרו את מיומנויותיהם המקצועיות ויכולותיהם האישיות. בחברתנו מנחים מנוסים מאוד, שמתמחים בהנחיית פעילויות תוכן, אך יותר מכך, אנו תמיד שואפים לגרום למשתתפים בפעילויות שלנו לפני ואחרי הכל ליהנות, והרי זו הסיבה העיקרית שלכם להיות איתנו בחג!

מוזמנים לשוחח אתנו ולשמוע יותר על פעילויות מיוחדות לפורים.

זמן פעילות
בחוץ או בפנים?
תחרותי או לא?
כמות משתתפים
רוצים לשמוע עוד?

בא לכם לקבל פרטים נוספים?

מוזמנים לעקוב אחרינו גם ברשתות החברתיות ולהתעדכן בכל התכנים החדשים, הפעילויות ומידי פעם גם המלצות :)

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"