העולם הווירטואלי של CHALLENGE פוגש את AMDOCS בכנס שותפים בכירים במדריד.

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

את חברת Amdocs אנחנו מכירים היטב, בפעם האחרונה אתגרנו 200 אנשי מכירות כחלק מאירוע Sales Kickoff בברלין. הפעם היה לנו קהל שונה.

הבריף

הפעם יש לנו אתגר מסוג אחר אמרה לנו שירלי איילון מהשיווק שלAmdocs ,כנס פרטנרים מושקע בנושא Future Forward אשר מתקיים במלון היוקרתי VP plaza espania במדריד. הפרטנרים מגיעים מכל העולם, הם אינם מכירים האחד את השני וכמובן לא דוברים עברית.
אנחנו מבקשים להפעיל אותם למשך שעה וחצי בתוך הכנס עם פעילות בדגש על טכנולוגיה וחדשנות.

הפיצוח

The Infinite loop – Virtual reality gamification
לאחרונה הבאנו לישראל את המשחק הראשון מסוגו בעולם המשלב את העולם הוירטואלי עם העולם האמיתי על ידי משימות, חידות, אתגרים ייחודיים והכל תוך רמת מעורבות מאוד גבוה של המשתתפים !

התוצאה

150 משתתפים חולקו לצוותים של 6 משתתפים. "סוכן מיוחד" של רשות הסייבר העולמית סיפר למשתתפים על האתגר שלפניהם והציג סרטון פתיחה מושקע שמחבר את הצוותים לאתגר.
כל צוות קיבל זוג משקפי VR מתקדמות, ערכת חידות, קודים לפיצוח ואביזרים נוספים שיעזרו להם לצלוח את המשימה.
במשך 90 דקות היו הצוותים מרותקים למשחק, כאשר לוח מובילים אלקטרוני משדר on line את מיקומם של הצוותים במשחק ומשדרג את האווירה התחרותית והחוויתית
לבסוף התקיים טקס סיום בו הוכרז הצוות המנצח אשר פיצח את האתגר בזמן הקצר ביותר. שאר המשתתפים עברו חוויה שונה וחדשנית שלא באמת ציפו לה במהלך כנס רשמי במדינה זרה.

ציטוט לקוח:
"מדהים! חשבנו לפי לוח הזמנים לקצר את המשחק אבל תוך כדי ראינו שהצוותים שקועים ומעורבים במשחק שרק רצינו להמשיך… שאפו על פעילות שהתאימה בדיוק לקהל ולאופי הכנס"

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"