איך חוגגים יום הולדת שלושים לחברה, המונה אלף מאתיים עובדים וכשכולם מפוזרים בכ-עשרים מדינות בעולם?!

פעילויות מגניבות

מעל 10 פעילויות מתאימות לחברות וקבוצות גדולות!

פעילויות מקוונות

נסו את הגרסה המקוונת של אחת מהפעילויות הבאות

שתף עם חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צרו איתנו קשר:

במהלך שנת 2019 חגגה חברת התקשורת הבינלאומית גילת סאטקום יום הולדת שלושים
מעבר לארוע גדול שנערך במטה הישראלי עלה הצורך לחגוג ולציין את החגיגות בכל של החברה בעולם.

 

הבריף

האתגר היה לרתום את כלל עובדי החברה, הפזורים על פני חמש יבשות ובמעל לעשרים מדינות, לקחת חלק פעיל ומשמעותי בחגיגות תוך כדי שמת דגש על החיבור בין העובדים ויצירת תחרות ארגונית בנושא יום ההולדת שלושים

הפיצוח

משחק משימות אפליקטיבי, פעיל ואנרגטי המייצר Engagement בין העובדים תוך חיבור חזק למותג
על ידי פלטפורמה  ייחודית שמייצרת רשת חברתית סגורה
.

המשחק

במשך שבוע ימים חגגו עובדי גילת סאטקום את יום ההולדת בזירה אפליקטיבית ממותגת ופרטית אשר התייחסה  למיקומים השונים בעולם ולהבדלי השעות בין מדינה למדינה.

כל בוקר העלנו ב Feed האפליקציה מספר משימות ועל העובדים היה לבצען במהלך יום העבודה, בבית, עם חברים או בני משפחה תוך שתיים עשר שעות . ה- CHALLENGE היומי כלל אתגרים שונים ומגוונים לדוגמא : סרטון ווידיאו בו כלל  ה- SITE חוגג יחד עם עוגת יום הולדת ענקית, ברכה משפחתית מצולמת, יוצרים את המספר שלושים מציוד משרדי ועד למשימות המצריכות שיתוף פעולה בין עובדים במדינות שונות כמו יצירת קליפ יום הולדת של כלל אנשי ה- SALES \ IT \ MANAGMENT ועוד.

התוצאה

מאות משתתפים שיתפו, הגיבו והעלו אין ספור תמונות יצירתיות אשר נערכו לסרטון מזכרת מדהים. הפעילות יצרה באזז ארגוני נרחב, רתמה כמות משתתפים גדולה אשר רצו להיות חלק מהחוויה המסקרנת שרק הלכה וצברה תאוצה במהלך הימים שחלפו.

בסוף שבוע התחרות היו מספר זוכים בפרסים מפנקים עליהם החברה הכריזה דרך הפלטפורמה ובכך הרוויחה חשיפה גדולה של חגיגות יום ההולדת, חיברה ורתמה עובדים גם באתריה הרחוקים והמרוחקים.

 

ציטוט לקוח: "פתרון יצירתי ואיכותי לצורך, נשארה לנו מזכרת מדהימה ממאות עובדים שחגגו, שמחו והרגישו חלק בלתי נפרד מיום ההולדת"

 

בא לכם לקבל פרטים נוספים? השאירו לנו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
"לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה."
ארז ואודי
חברת Elementor

"